O nas

Na rynku usług budowlanych jesteśmy obecni od 1992 roku. Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonywaniem elewacji, budową budynków, robotami wykończeniowymi wnętrz, oraz pracami remontowymi.

Wyspecjalizowaliśmy się w pracach elewacyjnych i dociepleniach ścian metodą lekką-mokrą. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników dysponujących wiedzą techniczną oraz dużym doświadczeniem, stale doskonalimy swoje umiejętności. 

Do wykonywania prac wykorzystujemy materiały wysokiej jakości posiadające niezbędne aprobaty techniczne, atesty i certyfikaty. Mamy profesjonalny, wysokiej klasy sprzęt oraz niezbędne zaplecze transportowe. 

Połączenie sprawdzonych rozwiązań z ponad 30-letnim doświadczeniem oraz nowymi technologiami pozwala na lepsze dostosowanie wykonywanych robót do wymogów i oczekiwań naszych kontrahentów.

Nasze prace wykonywane są solidnie i terminowo. Szczególny nacisk kładziemy na jakość techniczną i końcowy efekt estetyczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług doświadczonych profesjonalistów.